Firma Pawej

Firma Pawej

to porządek najwyższym poziomie!
Zajmujemy się kompleksowym utrzymaniem porządku na różnego rodzaju obiektach, pracach porządkowych na otwartym terenie oraz pielęgnacją zieleni. Na rynku istniejemy już od 2005 roku! Dzięki tak długiemu stażu posiadamy rzetelną branżową wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem.

PAWEJ to dynamicznie rozwijającą się firmą, nastawiona na rozwój i ciągłe doszkalanie kadry pracowniczej, oraz nie szczędząca środków na rozbudowę profesjonalnego zaplecza technicznego niezbędnego do realizacji zleconych prac na naprawdę wysokim poziomie. Specjalistyczny sprzęt i park maszyn, który posiadamy oraz zaufana ekipa fachowców to cechy które wyróżniają nas spośród wielu.

Firma PAWEJ reprezentowana przez Grzegorza Pawelczyka zajmująca się kompleksowym utrzymaniem porządku na różnego rodzaju obiektach. Nasz dynamiczny rozwój trwa już od 2005 roku.

Cieszymy się zaufaniem mieszkańców Warszawy i jej okolic ! Jesteśmy nastawienie na falową współpracę z zadowolonym Klientem. Działalność naszej firmy rozwija się dzięki właściwej koordynacji prac, konkurencyjnym cenom oraz wymaganiom jakie stawiamy naszym pracowników. Wciąż udoskonalając ją poprzez wprowadzanie innowacyjnych technologii.

To co Nas wyróżnia to:

  • bogate wyposażenie techniczne w postaci specjalistycznych maszyn i sprzętu którymi pracujemy
  • dbałość o jakość i efektywność usług, poprzez stosowanie renomowanych markowych preparatów chemicznych
  • elastyczność w ofertowaniu
  • indywidualne podejście do klienta i jego wymagań
  • współpraca ze specjalistami różnych dziedzin potrzebnych do wysokiej jakości świadczonych usług.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Nasi partnerzy

Zapytaj nas o ofertę ! Skontaktuj się z nami, zadzwoń: +48 602 805 552